GP DEVELOPER

Gdy nowoczesność, spotyka klasykę...

Powstające budynki charakteryzują się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi opartymi na tradycyjnych podwalinach budownictwa.

Kliknij na wizualizacje, aby zobaczyć rzut budynku

530.000 zł brutto za segment

Wizualizacje i opis projektu

Mamy do zaoferowania Państwu dom jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Całkowita powierzchnia jednego lokalu wynosi 128 m2 (125,50 m2 powierzchni użytkowej w tym 21,9 m2 garażu) na działce o powierzchni 327 m2 lub 339 m2. Podwyższony standard wykończenia, w cenie między innymi: rolety okienne na parterze, ogrodzenie wykonane na podmurówce. Dokładny standard wykończenia dostępny w plikach do pobrania.

Budynki wyróżniają tarasy o powierzchni 19,70 m2 umiejscowione nad garażami, które mogą stanowić idealne miejsce wypoczynku. Oferujemy Państwu również możliwość wbudowania kominka w salonie lokalu. W zależności od upodobań naszych klientów istnieje ewentualność dostosowania się do ich indywidualnych potrzeb i wymagań (na poszczególnych etapach budowy).

Planowany koniec inwestycji lipiec 2012

Technologia wykonania

Ściana:
bloczki Ytong + 15 cm styropianu
Strop:
Teriwa
Schody:
żelbetowe
Dach:
dachówka cementowa w czarnym kolorze.

Pomoc w kredytowaniu

Pomagamy naszym klientom w formalnościach zwiazanych z otrzymaniem kredytu hipotecznego.Współpracujemy z ponad 20 bankami działającymi na Polskim rynku (umowy bezpośrednie) oraz z dużymi firmami zajmującymi się pośrednictwem kredytowym (Expander, Home Broker, Notus, GoldFinance). Sprawdzimy oferty kredytów dostępne na rynku i wybierzemy najlepsza dla Ciebie. Za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat.

zapraszamy na www.Gfinance.pl