GP DEVELOPER

Lubelska / Łukowska - Myślenice / Wrocław

ul. Lubelska / ŁukowskaMaślice / Wrocław

Maślice - osiedle położone w północno-zachodniej części Wrocławia w dzielnicy Fabryczna. W granicach miasta od 1928. Liczba mieszkańców: 5,3 tys. Osiedle dzieli się na dwie części.

Na wschód od Maślic płynie rzeka Odra i rozciąga się Las Pilczycki, na zachód biegnie linia kolejowa oddzielająca osiedle od Stabłowic, na południe od Maślic Małych znajdują się Pilczyce, a na północ od Maślic Wielkich, znajdują się Pracze Odrzańskie.

Dojazd komunikacją miejską: linie autobusowe 103, 403, 435 i nocna 245, w niedługim czasie tramwaj plus (do stadionu).

Planowany koniec inwestycji lipiec 2012

Zapraszamy do odwiedzenia placu budowy. Proszę przekonać się na własne oczy jak postępują prace. Proszę osobiście sprawdzić atmosferę osiedla – doświadczyć jego ciszy i malowniczości.

Pomoc w kredytowaniu

Pomagamy naszym klientom w formalnościach zwiazanych z otrzymaniem kredytu hipotecznego.Współpracujemy z ponad 20 bankami działającymi na Polskim rynku (umowy bezpośrednie) oraz z dużymi firmami zajmującymi się pośrednictwem kredytowym (Expander, Home Broker, Notus, GoldFinance). Sprawdzimy oferty kredytów dostępne na rynku i wybierzemy najlepsza dla Ciebie. Za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat.